• Anasayfa
  • Kullanım ve Gizlilik
  • Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

www.sakaoglu.com.tr sitesi SAKAOĞLU - Gümrük Müşavirliği Lojistik Hiz.Nak.Tic.Ltd.Şti.'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği SAKAOĞLU - Gümrük Müşavirliği Lojistik Hiz.Nak.Tic.Ltd.Şti. için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz SAKAOĞLU - Gümrük Müşavirliği Lojistik Hiz.Nak.Tic.Ltd.Şti. tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kullandığınız e-posta adresiniz sadece bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. Web sitemizde  diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

SAKAOĞLU - Gümrük Müşavirliği Lojistik Hiz.Nak.Tic.Ltd.Şti., bu internet sitesinde yer alan bütün  hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Altın Gümrük Müşavirliği & Sakaoğlu Antrepo © 2013. Tüm hakları saklıdır.

design ayrıntı

422 12 48