• Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği

Altın Gümrük, 60 yıllık müşavirlik tecrübesini günümüz teknolojisi ile birleştirmiş, hemen her yıl yenilenip geliştirilen bilgi işlem altyapısı, sistemin ihtiyacı olan yazılımları ve bu sistemi gündemle entegre şekilde kullanabilen A (5) ve B (8) karneli müşavir, müşavir yardımcıları, hizmet zincirinin tüm kademelerini gerçekleştirebilen, müşteri bazında ekip olarak çalışıp direk iletişim kuran, maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı tüm kadrosu ile dış ticaret işlemlerinde gerekli tüm izin ve belgelerin alınmasından, ithalat ve ihracat gümrüklemesi, transit işlemleri, serbest bölge ithalat ve ihracat işlemleri, dahilde işleme ithalat ve ihracat işlemleri geçici ihracat ve ithalat, teminat çözümleri ve diğer tüm gümrükleme işlemlerinin yanında, antrepo işletmeciliği depo ve stok yönetimi hizmetiyle de müşterilerine destek vermektedir.

Gümrükleme paketimiz, Gümrük Müsteşarlığının şartlarına haiz olup, muhasebe paketimiz ile entegredir. Müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü maliyet analizi ve istatistiğin ithalat politikasına bağlı olarak hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteri odaklı butik müşavirlik hizmeti firmamız optimal çözümleri minimum maliyetle sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun özel yazılımlarıyla, istenilen düzeyde istatistikî veri, analiz ve raporlama yapılmaktadır.

- Hava deniz kara İthalat ihracat gümrükleme işlemleri
- Transit işlemleri
- Serbest Bölge ithalat ihracat işlemleri
- Dahilde işleme ithalat ve ihracat işlemleri
- Hariçte işleme ithalat ve ihracat işlemleri
- Geçici çıkış işlemleri
- Geri gelen eşya işlemleri
- Antrepo işlemleri
- ATA karne ve diğer dokümantasyon işlemleri
- Teminat çözümleri

Yukarıda belirtilen işlemler ile ilgili olarak, müşterilerimizin adına dış ticaret işlemlerinde kullanılan menşe, EUR 1, EUR-MED, A.TR, DTS, TSE, tarım il, ölçü ayar, zirai karantina, veterinerlik ve ekspertiz raporları ile konsolosluklardan evrak tasdiki ve diğer tüm belgelerin hazırlanıp alınması, projelendirme, teşvik belgesi hazırlıkları izin alımları ve kapanış işlemleri, antrepo izinleri alımı ve proses yönetimi hizmeti verilmekte ayrıca dijital arşivimizde beyannameler dahil tüm belgeler elektronik olarak depolanarak talep edildiğinde geriye dönük olarak müşterilerimize iletilmekte, güncel mevzuat ve yönetmelik danışmanlığı verilmektedir.

Altın Gümrük Müşavirliği & Sakaoğlu Antrepo © 2013. Tüm hakları saklıdır.

design ayrıntı

422 12 48